Be lazy, think crazy

O Blogu

This page in English

Ten blog obserwuje już

To nie jest blog w stricte tego słowa znaczeniu, nie znajdziesz tu dużej ilości długich wpisów. Będzie dużo więcej krótszych treści, ale w luźnej i szybkiej konwencji dzielenia się daną informacją dalej. 

Co tu znajdziesz? 

Ten blog ma za zadanie być punktem startowym dla moich aktywności. Wpisy z niego będą się pojawiać na moich kontach G+, Twitter, Fb. TAK wiem, to duplikowanie treści ale z drugiej strony w każdym kanale będą inne interakcje i dyskusje z czytelnikami.

Zasady komentowania

Mój blog = moje podwórko. Dbam o to aby treści zawarte na blogu odzwierciedlały to co chcę innym przekazać w oparciu o merytoryczne przesłanki i moje osobiste odczucia. Na tym blogu to ja wiem lepiej. Dopuszczam polemikę, ale tylko w określonym zakresie. 

Jeśli nie rozumiesz ironii i wszystko czytasz jedynie dosłownie, to nie jest blog dla Ciebie. Sorry tutaj musisz wykazać się inteligencją.

To dotyczy nie tylko publikowanych tekstów, ale również komentarzy.

Z tego powodu, mogą zostać usunięte następuje komentarze:

Komentarz pozostawiony bez odpowiedzi (a takie przykłady jak powyżej zawsze się z tym spotkają) daje pole do nadinterpretacji: że źle myślę, nie mam racji, boję się przyznać do błędu. Nie ma komentarza = sytuacja jasna.